Radionica digitalnih vještina za neprofitne organizacije

Za sve udruge i neprofitne organizacije do kojih još nije doprla vijest: 25.05.2022. za vas i vaše zaposlenike pripremili smo radionicu digitalnih vještina kojoj je cilj ojačati digitalnu pismenost te pomoći članovima vaših organizacija da se snadu u moru novih tehnoloških obrazaca i alata.
• Kako od Googlea dobiti 10 000 USD za mjesečno oglašavanje putem Google Ads-a? • Kako skrojiti poruku da preko društvenih mreže dosegne što širu publiku? • Kako iskoristiti Google alate da ubrzate i unaprijedite administrativne i komunikacijske procese?
Na ova i još mnoga pitanja odgovor ćete dobiti na Radionici digitalnih vještina, 25.05.2022., s početkom u 10:OOh.
Za prijavu na radionicu samo je potrebno ispuniti ovaj obrazac: https://bitly/3sJRB7Y

finpoUdruga "MI" - Split je partner Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva u provedbi programa
Regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica.

UNHCR logoUdruga "MI" - Split je dugogodišnji implementing partner Visokog povherenika UN-a za izbjeglice u provedbi programa
"Izgradnja društva dobrodošlice".