Udruga "MI" - Split

Sve što ste oduvijek željeli znati o nama.

INTEGRACIJA

irh Projekt "Izgradnja društva dobrodošlice" uz podršku i suradnju s UNHCR-om, agencijom UN-a za izbjeglice...

VOLONTERSKI CENTAR

VCST Volonterski centar Split je ujedno i Regionalni volonterski centar za područje Dalmacije...

MI CENTAR

MI CENTAR Mi Centar za pomoć u kući je socijalna ustanova čija je svrha osigurati što duži boravak starijih u svom domu...

ZAKLADA DADIĆ

Zaklada DadićSvrha Zaklade je promicanje razvoja civilnoga društva i pružanje financijske pomoći učenicima i studentima...

ZELENA MREŽA

mreza Zelena mreža d.o.o. društveno poduzeće koje djeluje u području zelenog poduzetništva kao aktivator zajednice...

SENIORI.HR

senioriPortal za poboljšanje pristupa relevantnim informacijama za stariju populaciju, članove obitelji...

Petak, 05 Srpanj 2019 14:30

Održan drugi sastanak podrške u sklopu projekta „Žene rade“

 U vijećnici Općine Kistanje je u četvrtak, 4. srpnja 2019., održan drugi sastanak mentorske podrške za zaposlene žene u sklopu projekta „Žene rade“, koji Općina Kistanje provodi u partnerstvu s Udrugom „MI“ – Split, Centrom za socijalnu skrb Knin i Zavodom za zapošljavanje Šibenik.

Sastanak mentorske podrške vodila je psihologinja Nives Ivelja, čija je glavna uloga u projektu zaposlene žene upoznati sa specifičnostima rada sa starijim osobama i biti im na raspolaganju za stručnu podršku u svakodnevnom radu. S obzirom na specifičnost posla i populacije kojoj pružaju usluge, zaposlene žene u sklopu projekta rado su se uključile u ovakav oblik podrške, dijelile svoja iskustva i ohrabrile se za daljnji nastavak rada. Za vrijeme trajanja projekta bit će održano ukupno 28 sastanaka mentorske podrške za zaposlene žene.

IMG 20190704 122147IMG 20190704 122136

esf.jpg