Održan kick-off meeting u sklopu projekta PROCAREFUL

PROCAREFUL Logo

Dana 14. i 15. 3. 2023. u Trevisu (Italija) održan je kick-off meeting u sklopu projekta PROCAREFUL. Projekt PROCAREFUL - PRO.active CARE F.or U.sers L.ife podržava Interreg CENTRAL EUROPE Program uz sufinanciranje iz Europskog fonda za regionalni razvoj. Projekt vodi I.S.R.A.A. (Italija) u partnerstvu s 8 partnera iz Hrvatske, Njemačke, Mađarske, Italije, Poljske, Slovenije i 3 pridružena partnera iz Italije i Slovenije.

Trajanje projekta je 3 godine. Projekt PROCAREFUL ima za cilj razviti inovativni model za hibridne usluge kućne njege za podršku samostalnom životu starijih i ranjivih osoba kojima je potrebna skrb, koristeći prednosti digitalizacije.

Za dodatne informacije posjetite web stranicu PROCAREFUL: https://www.interreg-central.eu/projects/procareful/

finpoUdruga "MI" - Split je partner Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva u provedbi programa
Regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica.

UNHCR logoUdruga "MI" - Split je dugogodišnji implementing partner Visokog povherenika UN-a za izbjeglice u provedbi programa
"Izgradnja društva dobrodošlice".